Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji Mielec

Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji w Mielcu

Szukasz sklepu, która w Mielcu lub okolicach udekoruje dla Ciebie salę weselną, balową, restaurację, hotel czy sklep? To właśnie MY! Zadzwoń do nas!

Zapewne planujesz ważne wydarzenie, które zasługuje na równie jedyne w swoim rodzaju dekoracje. Oferujemy kompleksową usługę dekoracji sal weselnych, balowych i restauracji. Z nami każda przestrzeń stanie się magicznym, balonowym miejscem!

Nasza oferta obejmuje zarówno eleganckie balony w wybranej barwie, a także wszelkie inne elementy dekoracyjne z wykorzystaniem balonów, które wspólnie stworzą jedyny w swoim rodzaju klimat na Twoje wydarzenie. Miejsce ślubu, dom panny młodej, sala weselna czy restauracja zyskają niezwykły blask, a wszystko dzięki naszej pracy.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, starannie dobierając odpowiednią ilość, wielkość oraz kolorystykę balonów. Realizujemy konstrukcje jak na przykład: łuki, kolumny czy bramy z balonów, dekoracje balonowe przytwierdzane do ścian, kolumn, sufitów, jak również girlandy organiczne np. nad miejscem siedzenia pary młodej. Działamy w Mielcu i okolicach.

Przykładamy dużą wagę do spełnienia wymagań naszych klientów, dopasowując się do charakteru imprezy, ograniczeń powierzchni przestrzeni oraz budżetu. Nasza misja to tworzenie dekoracji sal, które zostaną we wspomnieniach gości na lata, stanowiąc jednocześnie niepowtarzalne tło do pamiątkowych zdjęć.

Postaw na naszą usługę dekoracji sal weselnych, balowych, restauracji i przekonaj się, jak niewielki detal potrafi zmienić przestrzeń na zupełnie niezwykłe miejsce. Zadbaj o to, by Twoje wydarzenie było zapamiętane jako niezwykle estetyczne i pełne magii!

GoDan – Balony i Dekoracje Mielec

Lokalizacja
Adres
al. Niepodległości 11,
Mielec 39-300
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 18:00
Wtorek: 10:00 - 18:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 13:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu