Personalizacja balonów (napisy na balonach) Tarnobrzeg

Personalizacja balonów (napisy na balonach) w Tarnobrzegu

Szukasz umieścić swój napis na balonach w Tarnobrzeg? Dobrze trafiłeś! Podkreśl unikalność każdej chwili dzięki naszej usłudze personalizacji balonów! Dajemy możliwość dodania własnego, krótkiego tekstu na balonie, co stanowi doskonały sposób na stworzenie zjawiskowego i niepowtarzalnego upominku. Zamów u nas balon foliowy napełniony helem, na którym możemy umieścić dowolny napis. Może to być:
  • imię i numeracja urodzin osoby na balonie (np. „Kamil, 6 urodziny”),
  • nazwa uroczystości na balonie („Pierwsza Komunia Święta Małgosi”, „Chrzest Święty Aleksandra”, „Wieczór Panieński”)
  • wyraz, przesłanie na balonie („Gratuluję awansu!”, „To chłopiec!”, „Witaj w domu!”, „Sto lat babciu!”, „Kocham Cię Weroniko!”),
  • albo jakikolwiek inny napis, który się zmieści na powierzchni balonu.
Twój tekst zostanie wycięty ze specjalnej folii i delikatnie przymocowany do balonu. To gwarantuje precyzję oraz trwałość napisu na balonie. Balon z helem i Twoim własnym napisem to fantastyczny upominek, który na pewno zaskoczy i ucieszy obdarowaną osobę. Dobieramy także barwę oraz kształt balonu zgodnie z Twoimi preferencjami, by jeszcze bardziej zindywidualizować tę niezwykłą niespodziankę. Czerwone serce, niebieski owal, różowo-złota gwiazda - Ty decydujesz! Nie czekaj, zdecyduj się na personalizację balonów i zaskocz bliską Ci osobę niezapomnianym upominkiem. Twoje uczucia nabiorą nowego wymiaru dzięki tak osobistemu oraz olśniewającemu upominkowi! Jeśli chcesz zrobić własny napis na balonie w Tarnobrzeg to tylko u nas! Odwiedź nasz sklep!

GoDan – Balony i Dekoracje Tarnobrzeg

Lokalizacja
Adres
ul. Kwiatkowskiego 8,
Tarnobrzeg 39-400
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 19:00
Wtorek: 09:00 - 19:00
Środa: 09:00 - 19:00
Czwartek: 09:00 - 19:00
Piątek: 09:00 - 19:00
Sobota: 09:00 - 19:00
Niedziela: handlowa: 10:00 - 18:00

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu