Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami Tarnobrzeg

Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami w Tarnobrzegu

Chciałbyś obdarować bliską osobę nietuzinkowym upominkiem, ale nie jesteś w stanie zrobić tego osobiście? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - przesyłkę balonową! Oferujemy usługę wysyłki balonów lub wiązanki balonów w dużym, specjalnie zrobionym kartonie pod podany adres.

Możliwość indywidualizacji balonów gwarantuje, że każdy upominek będzie indywidualny. Do wyboru masz różne kolory oraz kształty balonów, takie jak czerwone serce, niebieski owal czy czarna gwiazda. To Ty decydujesz, jak ma wyglądać Twoja balonowa przesyłka!

Oprócz tego, do balonu możemy dodać karteczkę z dowolną wiadomością od Ciebie dla obdarowanego. Balon jest starannie przymocowany do ciężarka wstążeczką, co zapobiega „odfrunięciu” po otwarciu pudełka.

Balony wysyłane pocztą to kreatywna oraz jedyna w swoim rodzaju forma upominku, która dostarczy mnóstwo radości oraz zaskoczenia. Jest to także wygodna opcja dla osób, które chciałyby obdarować inną osobę, ale nie mogą tego zrobić osobiście z różnych powodów. Dekorację balonową możesz także odebrać w naszym sklepie w Tarnobrzegu osobiście i dostarczyć samodzielnie.

Zamów przesyłkę balonową i zaskocz bliskie Ci osoby jedynym w swoim rodzaju, pięknym upominkiem. Niech każda okazja stanie się niezapomniana dzięki balonowym niespodziankom!

Potrzebujesz sklepu w Tarnobrzeg, skąd wyślesz balony do ukochanej osoby? Dobrze trafiłeś! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Tarnobrzeg

Lokalizacja
Adres
ul. Kwiatkowskiego 8,
Tarnobrzeg 39-400
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 19:00
Wtorek: 09:00 - 19:00
Środa: 09:00 - 19:00
Czwartek: 09:00 - 19:00
Piątek: 09:00 - 19:00
Sobota: 09:00 - 19:00
Niedziela: handlowa: 10:00 - 18:00

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu