Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami Grodzisk Wielkopolski

Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami w Grodzisku Wielkopolskim

Chciałbyś obdarować bliską osobę niebanalnym prezentem, ale nie jesteś w stanie zrobić tego osobiście? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie - przesyłkę balonową! Oferujemy usługę wysyłki balonów lub wiązanki balonów w dużym, specjalnie dostosowanym kartonie pod podany adres.

Możliwość indywidualizacji balonów gwarantuje, że każdy prezent będzie niepowtarzalny. Do wyboru masz różne barwy oraz kształty balonów, takie jak złote serce, biały owal czy fioletowa gwiazda. To Ty decydujesz, jak ma wyglądać Twoja balonowa przesyłka!

Oprócz tego, do balonu możemy dodać bilecik z dowolną wiadomością od Ciebie dla obdarowanego. Balon jest odpowiednio przymocowany do ciężarka tasiemką, co zapobiega „odfrunięciu” po otwarciu pudełka.

Balony wysyłane pocztą to kreatywna i efektowna forma prezentu, która dostarczy mnóstwo uśmiechu i zaskoczenia. Jest to także wygodna opcja dla osób, które chciałyby obdarować inną osobę, ale nie mogą tego zrobić osobiście z różnych powodów. Dekorację balonową możesz także odebrać od nas w Grodzisku Wielkopolskim osobiście i dostarczyć samodzielnie.

Zamów przesyłkę balonową i zaskocz bliskie Ci osoby niezapomnianym, cudownym prezentem. Niech każda okazja stanie się niezapomniana dzięki balonowym niespodziankom!

Poszukujesz miejsca w Grodzisk Wielkopolski, skąd wyślesz balony do ukochanej osoby? Lepiej trafić nie mogłeś! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Grodzisk Wielkopolski

Lokalizacja
Adres
ul. Księdza Tuszyńskiego 8,
Grodzisk Wielkopolski 62-065
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 18:00
Wtorek: 10:00 - 18:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu