Personalizacja balonów (napisy na balonach) Oborniki

Personalizacja balonów (napisy na balonach) w Obornikach

Szukasz nanieść swój napis na balonach w Oborniki? Dobrze trafiłeś! Podkreśl wyjątkowość każdej chwili dzięki naszej usłudze personalizacji balonów! Dajemy możliwość dodania własnego, krótkiego tekstu na balonie, co stanowi idealny sposób na stworzenie niezwykłego i zaskakującego prezentu. Zamów u nas balon foliowy napełniony helem, na którym możemy nanieść dowolny napis. Może to być:
  • imię i numeracja urodzin solenizanta na balonie (np. „Szymon, 4 urodziny”),
  • nazwa uroczystości na balonie („Pierwsza Komunia Święta Marty”, „Chrzest Święty Krystiana”, „Wieczór Panieński”)
  • wyraz, przesłanie na balonie („Gratuluję awansu!”, „To córka!”, „Witaj w domu!”, „Sto lat babciu!”, „Kocham Cię Natalio!”),
  • albo jakikolwiek inny napis, który się zmieści na powierzchni balonu.
Twój tekst zostanie wycięty ze specjalnej folii i delikatnie przymocowany do balonu. To gwarantuje precyzję i trwałość napisu na balonie. Balon z helem i Twoim własnym napisem to fantastyczny upominek, który na pewno zaskoczy oraz ucieszy obdarowaną osobę. Dobieramy również barwę i kształt balonu zgodnie z Twoimi preferencjami, by jeszcze bardziej spersonalizować tę niezwykłą niespodziankę. Różowe serce, niebieski owal, różowo-złota gwiazdka - Ty decydujesz! Nie czekaj, zdecyduj się na personalizację balonów i zaskocz bliską Ci osobę jedynym w swoim rodzaju prezentem. Twoje uczucia nabiorą nowego wymiaru dzięki tak osobistemu oraz niecodziennemu upominkowi! Jeśli potrzebujesz zrobić własny napis na balonie w Oborniki to tylko u nas! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Oborniki

Lokalizacja
Adres
ul. Piłsudskiego 4,
Oborniki 64-600
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 18:00
Wtorek: 10:00 - 18:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu