Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Oborniki

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Poszukujesz zjawiskowego upominku, który połączy efektowność oraz kreatywność w Obornikach? Budujemy personalizowane bukiety oraz dekoracje balonowe, dostosowane do każdego wydarzenia - urodziny, imieniny czy rocznice. Kreujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, co ważne każdy bukiet jest realizowany według Twoich oczekiwań.

Możesz samodzielnie wybierać ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i barwy balonów. Stawiamy na indywidualność oraz dopasowanie do Twoich potrzeb, by balonowe bukiety z naszego sklepu w Obornikach dostarczały niepowtarzalnych emocji. Dekoracje balonowe są nie tylko niepowtarzalne, ale także niesztampowe. Dla małej dziewczynki możemy przygotować bukiet z balonami w kształcie pieska czy księżniczki, a dla dorosłego mężczyzny – okazałe balony cyfry, odzwierciedlające wiek solenizanta, uzupełnione dodatkowymi, należycie dobranymi balonami.

Balony mocujemy na kolorystycznie dobranych wstążkach, przymocowanych do ciężarków, by po nadmuchaniu helem nie odleciały. Takie bukiety to dekoracja i prezent w jednym, konkurencyjne dla standardowych wiązanek kwiatów. Swoim olśniewającym wyglądem zdobią pomieszczenia, a następnie mogą posłużyć jako unikalne tło do rodzinnych zdjęć. Umożliwiamy Ci stworzenie bukietu, który zadziwi i zachwyci Twoich bliskich, pozostając we wspomnieniach na długi czas.

Poszukujesz sklepu w Obornikach, gdzie napompujesz balony helem? Lepiej trafić nie mogłeś! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Oborniki

Lokalizacja
Adres
ul. Piłsudskiego 4,
Oborniki 64-600
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 18:00
Wtorek: 10:00 - 18:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu