Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji Oborniki

Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji w Obornikach

Szukasz sklepu, która w Obornikach lub okolicach udekoruje dla Ciebie salę weselną, balową, restaurację, hotel czy sklep? To właśnie MY! Zadzwoń do nas!

Zapewne planujesz wyjątkowe wydarzenie, które zasługuje na równie niezapomniane dekoracje. Oferujemy kompleksową usługę dekoracji sal weselnych, balowych i restauracji. Z naszą firmą każde wnętrze stanie się magicznym, balonowym miejscem!

Nasza oferta obejmuje zarówno eleganckie balony w określonej kolorystyce, a także wszelkie inne elementy dekoracyjne z wykorzystaniem balonów, które razem stworzą niepowtarzalny klimat na Twoje wydarzenie. Miejsce ślubu, dom panny młodej, sala weselna czy restauracja zyskają niezwykły blask, a wszystko dzięki naszej usłudze.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, starannie dobierając odpowiednią ilość, wielkość oraz barwę balonów. Realizujemy konstrukcje takie jak: łuki, kolumny czy bramy z balonów, dekoracje balonowe przytwierdzane do ścian, kolumn, sufitów, oraz girlandy organiczne np. nad miejscem siedzenia pary młodej. Działamy w Obornikach i okolicach.

Przykładamy wielką wagę do spełnienia potrzeb naszych klientów, dopasowując się do charakteru imprezy, potencjału powierzchni wnętrza oraz budżetu. Nasza misja to tworzenie dekoracji sal, które zostaną w pamięci gości na długi czas, stanowiąc jednocześnie niepowtarzalne tło do pamiątkowych zdjęć.

Zdecyduj się na naszą usługę dekoracji sal weselnych, balowych, restauracji i przekonaj się, jak niewielki szczegół potrafi zmienić otoczenie na całkowicie niezwykłe miejsce. Zadbaj o to, by Twoje święto było wspominane jako niezwykle estetyczne i pełne magii!

GoDan – Balony i Dekoracje Oborniki

Lokalizacja
Adres
ul. Piłsudskiego 4,
Oborniki 64-600
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 18:00
Wtorek: 10:00 - 18:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu