Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Skórzewo (k. Poznania)

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Szukasz zjawiskowego upominku, który połączy magię oraz awangardowość w Skórzewie (koło Poznania)? Kreujemy personalizowane bukiety oraz dekoracje balonowe, dostosowane do każdego święta - urodziny, imieniny czy rocznice. Budujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, co ważne każdy bukiet jest realizowany według Twoich wymagań.

Możesz samodzielnie ustalić ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i kolory balonów. Stawiamy na indywidualność i dopasowanie do Twoich oczekiwań, by balonowe bukiety z naszego sklepu w Skórzewie (koło Poznania) dostarczały niepowtarzalnych emocji. Dekoracje balonowe są nie tylko zjawiskowe, ale również niekonwencjonalne. Dla małej dziewczynki możemy zbudować bukiet z balonami w kształcie jednorożca czy serca, a dla dorosłego mężczyzny – ogromne balony cyfry, odzwierciedlające wiek solenizanta, uzupełnione innymi, należycie dobranymi balonami.

Balony mocujemy na kolorystycznie dobranych wstążeczkach, przymocowanych do ciężarków, by po nadmuchaniu helem nie odleciały. Takie bukiety to dekoracja i prezent w jednym, konkurencyjne dla popularnych wiązanek kwiatów. Swoim efektownym wyglądem zdobią wnętrza, a później mogą posłużyć jako niepowtarzalne tło do familijnych zdjęć. Umożliwiamy Ci realizację bukietu, który zaskoczy i zachwyci Twoich bliskich, pozostając w pamięci na lata.

Potrzebujesz sklepu w Skórzewie (koło Poznania), gdzie napompujesz balony helem? Dobrze trafiłeś! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Poznań (Skórzewo)

Lokalizacja
Adres
ul. Malwowa 162,
Skórzewo (k. Poznania) 60-185
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 20:00
Wtorek: 10:00 - 20:00
Środa: 10:00 - 20:00
Czwartek: 10:00 - 20:00
Piątek: 10:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 20:00
Niedziela: handlowa: 10:00 - 18:00

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu