Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji Skórzewo (k. Poznania)

Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji w Skórzewie (koło Poznania)

Szukasz firmy, która w Skórzewie (koło Poznania) lub okolicach udekoruje dla Ciebie salę weselną, balową, restaurację, hotel czy sklep? To właśnie MY! Odwiedź nasz sklep!

Zapewne planujesz wyjątkowe wydarzenie, które zasługuje na równie zjawiskowe dekoracje. Oferujemy kompleksową usługę dekoracji sal weselnych, balowych oraz restauracji. Z nami każda przestrzeń stanie się magicznym, balonowym miejscem!

Nasza propozycja obejmuje zarówno eleganckie balony w wybranej barwie, jak i wszelkie inne elementy dekoracyjne z wykorzystaniem balonów, które wspólnie zbudują niespotykany klimat na Twoje wydarzenie. Miejsce ślubu, dom panny młodej, sala weselna czy restauracja zyskają niepowtarzalny blask, a wszystko dzięki naszej pracy.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, starannie dobierając odpowiednią ilość, wielkość oraz kolorystykę balonów. Budujemy instalacje takie jak: łuki, kolumny czy bramy z balonów, dekoracje balonowe przytwierdzane do ścian, kolumn, sufitów, jak również girlandy organiczne np. nad miejscem siedzenia pary młodej. Działamy w Skórzewie (koło Poznania) i okolicach.

Przykładamy wielką wagę do spełnienia potrzeb naszych klientów, dopasowując się do charakteru imprezy, wymagań powierzchni przestrzeni oraz budżetu. Nasza misja to tworzenie dekoracji sal, które zostaną w pamięci gości na lata, stanowiąc jednocześnie efektowne tło do pamiątkowych zdjęć.

Postaw na naszą usługę dekoracji sal weselnych, balowych, restauracji oraz zobacz, jak niewielki detal potrafi zmienić otoczenie na zupełnie niezwykłe miejsce. Zadbaj o to, by Twoje święto było pamiętane jako niezwykle estetyczne oraz pełne magii!

GoDan – Balony i Dekoracje Poznań (Skórzewo)

Lokalizacja
Adres
ul. Malwowa 162,
Skórzewo (k. Poznania) 60-185
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 20:00
Wtorek: 10:00 - 20:00
Środa: 10:00 - 20:00
Czwartek: 10:00 - 20:00
Piątek: 10:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 20:00
Niedziela: handlowa: 10:00 - 18:00

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu