Dekoracje z balonów (girlandy kolumny/słupki, łuki/bramy, ścianki) Skórzewo (k. Poznania)

Dekoracje z balonów (girlandy kolumny/słupki, łuki/bramy, ścianki)

Szukasz sklepu, która w Skórzewie (koło Poznania) lub okolicach stworzy dla Ciebie dekorację z balonów? Lepiej trafić nie mogłeś! Odwiedź nasz sklep!

Dekoracje z balonów {stają się|są) coraz popularniejszym elementem zarówno małych, jak i dużych wydarzeń. Nasza oferta to nie tylko piękne bukiety balonowe, ale również imponujące girlandy, kolumny, łuki, bramy oraz ścianki, które doskonale ozdobią otoczenie biur, budynków, sklepów czy sal bankietowych.

a) Girlandy organiczne: Starannie tworzone kompozycje z jedno- lub wielokolorowych balonów różnych rozmiarów. Najczęściej wykorzystywane jako dekoracja na ścianę lub sufit, tworzące spójną i efektowną całość.

b) Kolumny, słupki balonowe: Wytrzymałe, pionowe konstrukcje przypominające filary, wzmocnione od środka, by nie uginały się na wietrze. Idealne jako ozdoba wejścia lub element scenografii.

c) Łuki oraz bramy balonowe: Olśniewające struktury, pod którymi można przejść, zbudowane z balonów w wybranych barwach. Idealne na linię mety zawodów sportowych, otwarcie sklepu czy przyjęcie weselne.

d) Ścianki z balonów: Imponujące powierzchnie zrobione z wielu balonów, dobrane w barwach firmowych lub tworzące określony wzór. Doskonałe jako tło do fotografii czy piękna dekoracja na wydarzenie firmowe.

Nasze dekoracje balonowe są nie tylko niepowtarzalne, ale także wykonane z dbałością o każdy detal. Pracujemy w Skórzewie (koło Poznania) i okolicach. Dzięki różnorodności propozycji oraz możliwości dostosowania do indywidualnych oczekiwań, każda uroczystość zyska zjawiskowy i olśniewający charakter. Zdecyduj się na naszą ofertę, a przekonasz się, jak balony mogą odmienić przestrzeń i dodać jej magii!

GoDan – Balony i Dekoracje Poznań (Skórzewo)

Lokalizacja
Adres
ul. Malwowa 162,
Skórzewo (k. Poznania) 60-185
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 20:00
Wtorek: 10:00 - 20:00
Środa: 10:00 - 20:00
Czwartek: 10:00 - 20:00
Piątek: 10:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 20:00
Niedziela: handlowa: 10:00 - 18:00

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu