Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Kołobrzeg

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Pragniesz niezwykłego prezentu, który połączy estetykę i niespotykaność w Kołobrzegu? Tworzymy personalizowane bukiety i dekoracje balonowe, dostosowane do każdego wydarzenia - urodziny, imieniny czy rocznice. Tworzymy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, a każdy bukiet jest przygotowywany według Twoich wymagań.

Możesz samodzielnie określić ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i kolorystykę balonów. Naszym priorytetem jest indywidualność i dopasowanie do Twoich potrzeb, by balonowe bukiety z naszego sklepiku w Kołobrzegu dostarczały niezapomnianych emocji. Dekoracje balonowe są nie tylko olśniewające, ale także niespotykane. Dla małej dziewczynki możemy zbudować bukiet z balonami w kształcie jednorożca czy kotka, a dla dorosłego mężczyzny – duże balony cyfry, prezentujące wiek solenizanta, udekorowane innymi, odpowiednio dobranymi balonami.

Balony przyczepiamy na kolorystycznie dobranych wstążkach, przymocowanych do ciężarków, aby po wypełnieniu helem nie odfrunęły. Takie bukiety to dekoracja i niespodzianka w jednym, konkurencyjne dla popularnych wiązanek kwiatów. Swoim olśniewającym wyglądem zdobią pomieszczenia, a później mogą posłużyć jako piękne tło do familijnych zdjęć. Umożliwiamy Ci realizację bukietu, który zaskoczy i zachwyci Twoich bliskich, pozostając we wspomnieniach na długo.

Poszukujesz sklepu w Kołobrzegu, gdzie napompujesz balony helem? Dobrze trafiłeś! Odwiedź nasz sklep!

GoDan – Balony i Dekoracje Kołobrzeg

Lokalizacja
Adres
ul. Źródlana 1C/9,
Kołobrzeg 78-100
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 17:00
Wtorek: 10:00 - 17:00
Środa: 10:00 - 17:00
Czwartek: 10:00 - 17:00
Piątek: 10:00 - 17:00
Sobota: 10:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu