Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji Kołobrzeg

Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji w Kołobrzegu

Szukasz sklepu, która w Kołobrzegu lub okolicach udekoruje dla Ciebie salę weselną, balową, restaurację, hotel czy sklep? Dobrze trafiłeś! Skontaktuj się z nami!

Zapewne planujesz wyjątkowe wydarzenie, które zasługuje na równie niezwykłe dekoracje. Oferujemy kompleksową usługę dekoracji sal weselnych, balowych oraz restauracji. Z nami każda przestrzeń stanie się magicznym, balonowym miejscem!

Nasza oferta obejmuje zarówno piękne balony w określonej barwie, jak i wszelkie inne elementy dekoracyjne z wykorzystaniem balonów, które razem zbudują niepowtarzalny klimat na Twoje wydarzenie. Miejsce ślubu, dom panny młodej, sala weselna czy restauracja zyskają niepowtarzalny blask, a wszystko dzięki naszej usłudze.

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, starannie dobierając odpowiednią ilość, wielkość oraz barwę balonów. Przygotowujemy konstrukcje takie jak: łuki, kolumny czy bramy z balonów, dekoracje balonowe przytwierdzane do ścian, kolumn, sufitów, jak również girlandy organiczne np. nad miejscem siedzenia pary młodej. Pracujemy w Kołobrzegu i okolicach.

Przykładamy dużą wagę do spełnienia oczekiwań naszych klientów, dopasowując się do charakteru imprezy, wymagań powierzchni przestrzeni oraz budżetu. Nasza misja to tworzenie dekoracji sal, które zostaną we wspomnieniach gości na lata, stanowiąc jednocześnie niepowtarzalne tło do pamiątkowych fotografii.

Wybierz naszą usługę dekoracji sal weselnych, balowych, restauracji oraz zobacz, jak niewielki szczegół potrafi zmienić otoczenie na zupełnie niezwykłe miejsce. Zadbaj o to, by Twoje święto było pamiętane jako niezwykle estetyczne oraz pełne magii!

GoDan – Balony i Dekoracje Kołobrzeg

Lokalizacja
Adres
ul. Źródlana 1C/9,
Kołobrzeg 78-100
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 17:00
Wtorek: 10:00 - 17:00
Środa: 10:00 - 17:00
Czwartek: 10:00 - 17:00
Piątek: 10:00 - 17:00
Sobota: 10:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu