Personalizacja balonów (napisy na balonach) Szczecin

Personalizacja balonów (napisy na balonach) w Szczecinie

Potrzebujesz nanieść swój napis na balonach w Szczecin? Dobrze trafiłeś! Podkreśl wyjątkowość każdej chwili dzięki naszej usłudze personalizacji balonów! Oferujemy możliwość dodania własnego, krótkiego tekstu na balonie, co stanowi doskonały sposób na stworzenie wyjątkowego oraz niespotykanego upominku. Zamów w naszej firmie balon foliowy napełniony helem, na którym możemy umieścić dowolny napis. Może to być:
  • imię i numeracja urodzin osoby na balonie (np. „Adaś, 6 urodziny”),
  • określenie uroczystości na balonie („Pierwsza Komunia Święta Oli”, „Chrzest Święty Jarka”, „Wieczór Panieński”)
  • wyraz, hasło na balonie („Gratuluję podwyżki!”, „To córka!”, „Witaj w domu!”, „Sto lat tato!”, „Kocham Cię Agnieszko!”),
  • albo jakikolwiek inny napis, który się zmieści na powierzchni balonu.
Twój tekst zostanie wycięty ze specjalnej folii i delikatnie przyklejony do balonu. To gwarantuje precyzję i trwałość napisu na balonie. Balon z helem oraz Twoim własnym napisem to fantastyczny prezent, który na pewno zaskoczy oraz ucieszy obdarowaną osobę. Dobieramy także kolor oraz kształt balonu zgodnie z Twoimi preferencjami, by jeszcze bardziej spersonalizować tę niezwykłą niespodziankę. Różowe serce, biały owal, różowo-złota gwiazdka - Ty decydujesz! Nie czekaj, zdecyduj się na personalizację balonów i zaskocz bliską Ci osobę jedynym w swoim rodzaju prezentem. Twoje uczucia nabiorą nowego wymiaru dzięki tak osobistemu oraz olśniewającemu upominkowi! Jeśli potrzebujesz zrobić własny napis na balonie w Szczecin to tylko u nas! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Szczecin

Lokalizacja
Adres
ul. Traugutta 6,
Szczecin 71-314
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 08:00 - 20:00
Wtorek: 08:00 - 20:00
Środa: 08:00 - 20:00
Czwartek: 08:00 - 20:00
Piątek: 08:00 - 20:00
Sobota: 08:00 - 20:00
Niedziela: 10:00 - 17:00

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu