Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji Szczecin

Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji w Szczecinie

Szukasz sklepu, która w Szczecinie lub okolicach udekoruje dla Ciebie salę weselną, balową, restaurację, hotel czy sklep? To właśnie MY! Zadzwoń do nas!

Zapewne planujesz wyjątkowe wydarzenie, które zasługuje na równie jedyne w swoim rodzaju dekoracje. Oferujemy kompleksową usługę dekoracji sal weselnych, balowych i restauracji. Z naszą firmą każda przestrzeń stanie się magicznym, balonowym miejscem!

Nasza oferta zawiera zarówno piękne balony w określonej kolorystyce, jak i wszelkie inne elementy dekoracyjne z wykorzystaniem balonów, które razem zbudują niespotykany klimat na Twoje wydarzenie. Miejsce ślubu, dom panny młodej, sala weselna czy restauracja zyskają niepowtarzalny blask, a wszystko dzięki naszej pracy.

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, odpowiednio dobierając odpowiednią ilość, wielkość oraz barwę balonów. Realizujemy konstrukcje jak na przykład: łuki, kolumny czy bramy z balonów, dekoracje balonowe przytwierdzane do ścian, kolumn, sufitów, jak również girlandy organiczne np. nad miejscem siedzenia pary młodej. Pracujemy w Szczecinie i okolicach.

Przykładamy dużą wagę do spełnienia wytycznych naszych klientów, dopasowując się do charakteru imprezy, wymagań powierzchni przestrzeni oraz budżetu. Nasza misja to tworzenie dekoracji sal, które zostaną w pamięci gości na lata, stanowiąc jednocześnie niebanalne tło do pamiątkowych zdjęć.

Zdecyduj się na naszą usługę dekoracji sal weselnych, balowych, restauracji oraz zobacz, jak niewielki szczegół potrafi zmienić przestrzeń na zupełnie niezwykłe miejsce. Zadbaj o to, by Twoje święto było zapamiętane jako niezwykle estetyczne oraz pełne magii!

GoDan – Balony i Dekoracje Szczecin

Lokalizacja
Adres
ul. Traugutta 6,
Szczecin 71-314
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 08:00 - 20:00
Wtorek: 08:00 - 20:00
Środa: 08:00 - 20:00
Czwartek: 08:00 - 20:00
Piątek: 08:00 - 20:00
Sobota: 08:00 - 20:00
Niedziela: 10:00 - 17:00

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu