Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Wrocław

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Potrzebujesz nietuzinkowego prezentu, który połączy urodę oraz awangardowość w Wrocławiu? Kreujemy personalizowane bukiety oraz dekoracje balonowe, dostosowane do każdego święta - urodziny, imieniny czy rocznice. Przygotowujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, a każdy bukiet jest realizowany według Twoich oczekiwań.

Możesz samodzielnie dobrać ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i kolory balonów. Naszym priorytetem jest indywidualność oraz dopasowanie do Twoich oczekiwań, by balonowe bukiety z naszego sklepiku w Wrocławiu dostarczały niezapomnianych emocji. Dekoracje balonowe są nie tylko niepowtarzalne, ale także niekonwencjonalne. Dla małej dziewczynki możemy stworzyć bukiet z balonami w kształcie jednorożca czy kotka, a dla dorosłego mężczyzny – okazałe balony cyfry, oddające wiek solenizanta, uzupełnione innymi, odpowiednio dobranymi balonami.

Balony przyczepiamy na kolorystycznie dobranych tasiemkach, przymocowanych do ciężarków, aby po wypełnieniu helem nie odfrunęły. Tego typu bukiety to dekoracja i prezent w jednym, konkurencyjne dla tradycyjnych wiązanek kwiatów. Swoim olśniewającym wyglądem zdobią pomieszczenia, a później mogą posłużyć jako piękne tło do rodzinnych zdjęć. Umożliwiamy Ci realizację bukietu, który zadziwi i zachwyci Twoją rodzinę, pozostając we wspomnieniach na lata.

Poszukujesz sklepu w Wrocławiu, gdzie napompujesz balony helem? Lepiej trafić nie mogłeś! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Wrocław (Borek)

Lokalizacja
Adres
aleja Hallera 52,
Wrocław 50-984
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 21:00
Wtorek: 09:00 - 21:00
Środa: 09:00 - 21:00
Czwartek: 09:00 - 21:00
Piątek: 09:00 - 21:00
Sobota: 09:00 - 21:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu