Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami Wrocław

Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami w Wrocławiu

Chciałbyś obdarować najbliższą osobę niekonwencjonalnym upominkiem, ale nie jesteś w stanie zrobić tego osobiście? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - przesyłkę balonową! Oferujemy usługę wysyłki balonów lub wiązanki balonów w dużym, specjalnie przygotowanym kartonie pod podany adres.

Możliwość indywidualizacji balonów gwarantuje, że każdy prezent będzie jedyny w swoim rodzaju. Do wyboru masz różne kolory i kształty balonów, takie jak złote serce, niebieski owal czy czarna gwiazda. To Ty decydujesz, jak ma wyglądać Twoja balonowa przesyłka!

Dodatkowo, do balonu możemy dodać karteczkę z dowolną wiadomością od Ciebie dla obdarowanej osoby. Balon jest starannie przymocowany do ciężarka tasiemką, co zapobiega „odfrunięciu” po otwarciu pudełka.

Balony wysyłane pocztą to kreatywna i niepowtarzalna forma prezentu, która dostarczy mnóstwo uśmiechu i zaskoczenia. Jest to także wygodna opcja dla osób, które chciałyby obdarować inną osobę, ale nie mogą tego zrobić osobiście z różnych powodów. Dekorację balonową możesz także odebrać w naszym sklepie w Wrocławiu osobiście oraz dostarczyć samodzielnie.

Zamów przesyłkę balonową i zaskocz bliskie Ci osoby niespotykanym, zjawiskowym prezentem. Niech ta chwila stanie się niezapomniana dzięki balonowym niespodziankom!

Szukasz miejsca w Wrocław, skąd wyślesz balony do ukochanej osoby? To właśnie MY! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Wrocław (Borek)

Lokalizacja
Adres
aleja Hallera 52,
Wrocław 50-984
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 21:00
Wtorek: 09:00 - 21:00
Środa: 09:00 - 21:00
Czwartek: 09:00 - 21:00
Piątek: 09:00 - 21:00
Sobota: 09:00 - 21:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu