Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji Wrocław

Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji w Wrocławiu

Szukasz firmy, która w Wrocławiu lub okolicach udekoruje dla Ciebie salę weselną, balową, restaurację, hotel czy sklep? Lepiej trafić nie mogłeś! Skontaktuj się z nami!

Zapewne planujesz wyjątkowe wydarzenie, które zasługuje na równie wyjątkowe dekoracje. Oferujemy kompleksową usługę dekoracji sal weselnych, balowych i restauracji. Z nami każde wnętrze stanie się magicznym, balonowym miejscem!

Nasza oferta obejmuje zarówno piękne balony w wybranej kolorystyce, a także wszelkie inne elementy dekoracyjne z wykorzystaniem balonów, które wspólnie stworzą jedyny w swoim rodzaju klimat na Twoje święto. Miejsce ślubu, dom panny młodej, sala weselna czy restauracja zyskają niepowtarzalny blask, a wszystko dzięki naszej dekoracji.

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, odpowiednio dobierając odpowiednią ilość, wielkość oraz kolorystykę balonów. Realizujemy instalacje jak na przykład: łuki, kolumny czy bramy z balonów, dekoracje balonowe przytwierdzane do ścian, kolumn, sufitów, oraz girlandy organiczne np. nad miejscem siedzenia pary młodej. Działamy w Wrocławiu i okolicach.

Przykładamy dużą wagę do spełnienia wymagań naszych klientów, dopasowując się do charakteru imprezy, wymagań powierzchni wnętrza oraz budżetu. Nasza misja to tworzenie dekoracji sal, które zostaną w pamięci gości na lata, stanowiąc jednocześnie olśniewające tło do pamiątkowych sesji zdjęciowych.

Zdecyduj się na naszą usługę dekoracji sal weselnych, balowych, restauracji i zobacz, jak niewielki detal potrafi zmienić otoczenie na zupełnie niezwykłe miejsce. Zadbaj o to, by Twoje święto było wspominane jako niezwykle estetyczne i pełne magii!

GoDan – Balony i Dekoracje Wrocław (Borek)

Lokalizacja
Adres
aleja Hallera 52,
Wrocław 50-984
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 21:00
Wtorek: 09:00 - 21:00
Środa: 09:00 - 21:00
Czwartek: 09:00 - 21:00
Piątek: 09:00 - 21:00
Sobota: 09:00 - 21:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu