Dekoracje balonowe na śluby, baby shower, chrzest, komunie, inne… Wrocław

Dekoracje balonowe na śluby, baby shower, chrzest, komunie w Wrocławiu

Celebrowanie ważnych momentów życia wymaga niebanalnego otoczenia. Nasza usługa tworzenia dekoracji balonowych doskonale wpisuje się w ten trend, dodając blasku każdej uroczystości - od ślubu i wesela, przez Baby Shower, Chrzest Święty, Pierwszą Komunię Świętą, aż po Dzień Matki, Ojca, Babci, Dziadka czy romantyczne Walentynki.

Zrobimy dla Ciebie bukiet balonowy na indywidualne zlecenie, dokładnie dopasowany do charakteru danego wydarzenia. Możesz zdecydować, z ilu i jakich balonów będzie składała się Twoja dekoracja, wybierając także ich kształty i barwy. W naszym sklepiku w Wrocławiu także pompujemy balony helem!

Na Pierwszej Komunii zachwycą wiązanki z białych balonów ze złotymi akcentami, natomiast na zaręcznyny - czerwone balony w kształcie serc. Każdy balon zostanie przymocowany do ciężarka za pomocą kolorystycznie dobranej wstążeczki, co zapobiega „ucieczce” balonów po ich nadmuchaniu helem.

Dekoracje balonowe to nie tylko olśniewający dodatek do wystroju, ale także prezent, który z powodzeniem rywalizuje z tradycyjnymi bukietami kwiatów. Utrwalone na fotografiach, stanowią niezwykłą pamiątkę tych jedynych w swoim rodzaju chwil.

Zamów u nas dekoracje balonowe pompowane helem i dodaj swojej uroczystości zjawiskowego klimatu. Niech każda okazja będzie nie tylko olśniewająca, ale i niezapomniana!

Szukasz miejsca w Wrocławiu , gdzie napompujesz balony helem i stworzysz przepiękną wiązankę balonów na Twoją uroczystość? Dobrze trafiłeś! Odwiedź nasz sklep!

GoDan – Balony i Dekoracje Wrocław (Borek)

Lokalizacja
Adres
aleja Hallera 52,
Wrocław 50-984
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 21:00
Wtorek: 09:00 - 21:00
Środa: 09:00 - 21:00
Czwartek: 09:00 - 21:00
Piątek: 09:00 - 21:00
Sobota: 09:00 - 21:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu