O nas Wrocław

Witaj w naszym sklepie z balonami i dekoracjami imprezowymi, usytuowanym w Wrocławiu!

Znajdziesz nas w Centrum Handlowym Borek. Wyspa znajduje się przy wejściu głównym obok KFC i Piekarni Furtak. Dojazd linią autobusową 136 i tramwajową 20 i 74.

Tutaj znajdziesz wszystko, co potrzebne, by uczynić każdą okazję wyjątkową. Od wielu wzorów balonów przez gustowne bukiety aż po różnorodne akcesoria dekoracyjne. Oferujemy szeroki wybór produktów, które dodadzą iskry i radości każdemu wydarzeniu. Nasza specjalność to balony napełniane helem, które sprawią, że każda imprezka stanie się niepowtarzalna.

Bez względu na to, czy organizujesz urodziny, imieniny, rocznicę, baby shower, wieczór kawalerski czy romantyczne odnowienie przysięgi małżeńskiej, mamy coś dla Ciebie. Nasi wykwalifikowani pracownicy służą pomocą w doborze odpowiednich dekoracji i chętnie udzielą cennych wskazówek, jak uświetnić organizowaną przez Ciebie imprezę.

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu! Odkryj świat balonów i dekoracji, który sprawi, że Twoje wydarzenia będą nie tylko piękne, ale i niezapomniane. Nie możemy się doczekać, by być częścią Twoich najważniejszych chwil.

Zapraszamy serdecznie mieszkańców Wrocławia i okolic do odwiedzenia naszego sklepu!

GoDan – Balony i Dekoracje Wrocław (Borek),
aleja Hallera 52, 50-984 Wrocław

GoDan – Balony i Dekoracje Wrocław (Borek)

Lokalizacja
Adres
aleja Hallera 52,
Wrocław 50-984
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 21:00
Wtorek: 09:00 - 21:00
Środa: 09:00 - 21:00
Czwartek: 09:00 - 21:00
Piątek: 09:00 - 21:00
Sobota: 09:00 - 21:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu