Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami Inowrocław

Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami w Inowrocławiu

Chciałbyś obdarować najbliższą osobę niekonwencjonalnym upominkiem, ale nie jesteś w stanie zrobić tego osobiście? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie - przesyłkę balonową! Oferujemy usługę wysyłki balonów lub wiązanki balonów w dużym, specjalnie przygotowanym kartonie pod podany adres.

Możliwość indywidualizacji balonów gwarantuje, że każdy upominek będzie indywidualny. Do wyboru masz różne kolory i kształty balonów, takie jak złote serce, zielony owal czy czarna gwiazda. To Ty decydujesz, jak ma wyglądać Twoja balonowa przesyłka!

Oprócz tego, do balonu jesteśmy w stanie dodać bilecik z dowolną wiadomością od Ciebie dla obdarowanego. Balon jest starannie przymocowany do ciężarka tasiemką, co zapobiega „ucieczce” po otwarciu pudełka.

Balony wysyłane pocztą to kreatywna oraz niebanalna forma prezentu, która dostarczy mnóstwo uśmiechu oraz zaskoczenia. Jest to także wygodna opcja dla osób, które chciałyby obdarować inną osobę, ale nie mogą tego zrobić osobiście z różnych powodów. Dekorację balonową możesz także odebrać od nas w Inowrocławiu osobiście oraz dostarczyć samodzielnie.

Zamów przesyłkę balonową i zaskocz bliskie Ci osoby niespotykanym, olśniewającym prezentem. Niech ta chwila stanie się niezapomniana dzięki balonowym niespodziankom!

Szukasz miejsca w Inowrocław, skąd wyślesz balony do ukochanej osoby? To właśnie MY! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Inowrocław

Lokalizacja
Adres
aleja Niepodległości 18G,
Inowrocław 88-100
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 12:00 - 16:00
Wtorek: 10:00 - 17:00
Środa: 10:00 - 17:00
Czwartek: 10:00 - 17:00
Piątek: 10:00 - 17:00
Sobota: 10:00 - 13:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu