Personalizacja balonów (napisy na balonach) Świecie

Personalizacja balonów (napisy na balonach) w Świeciu

Pragniesz nanieść swój napis na balonach w Świecie? Dobrze trafiłeś! Podkreśl wyjątkowość każdej chwili dzięki naszej usłudze personalizacji balonów! Dajemy możliwość dodania własnego, krótkiego tekstu na balonie, co stanowi doskonały sposób na realizację nietuzinkowego i niepowtarzalnego prezentu. Zamów w naszej firmie balon foliowy napełniony helem, na którym jesteśmy w stanie umieścić dowolny napis. Może to być:
  • wiek i imię solenizanta na balonie (np. „Piotruś, 6 urodziny”),
  • określenie uroczystości na balonie („Pierwsza Komunia Święta Magdy”, „Chrzest Święty Damiana”, „Wieczór Panieński”)
  • wyraz, hasło na balonie („Gratuluję podwyżki!”, „To chłopiec!”, „Witaj w domu!”, „Sto lat babciu!”, „Kocham Cię Weroniko!”),
  • albo jakikolwiek inny napis, który się zmieści na powierzchni balonu.
Twój tekst zostanie wycięty ze specjalnej folii i delikatnie przymocowany do balonu. To gwarantuje precyzję oraz trwałość napisu na balonie. Balon z helem oraz Twoim własnym napisem to fantastyczny prezent, który na pewno zadziwi i rozweseli obdarowanego. Dobieramy również barwy i kształt balonu zgodnie z Twoimi preferencjami, by jeszcze bardziej zindywidualizować tę niezwykłą niespodziankę. Czerwone serce, niebieski owal, czarna gwiazda - Ty decydujesz! Nie czekaj, zdecyduj się na personalizację balonów i zaskocz bliską Ci osobę niepowtarzalnym prezentem. Twoje uczucia nabiorą nowego wymiaru dzięki tak osobistemu i niespotykanemu upominkowi! Jeśli chcesz zrobić własny napis na balonie w Świecie to tylko u nas! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Świecie

Lokalizacja
Adres
aleja Jana Pawła II 1C,
Świecie 86-105
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 15:30 - 18:00
Wtorek: 15:30 - 18:00
Środa: nieczynne
Czwartek: 15:30 - 18:00
Piątek: 15:00 - 18:30
Sobota: 10:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu