Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami Świecie

Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami w Świeciu

Chciałbyś obdarować najbliższą osobę nietuzinkowym upominkiem, ale nie jesteś w stanie zrobić tego osobiście? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - przesyłkę balonową! Oferujemy usługę wysyłki balonów lub bukietu balonów w dużym, specjalnie dostosowanym kartonie pod wskazany adres.

Możliwość personalizacji balonów gwarantuje, że każdy upominek będzie indywidualny. Do wyboru masz różne kolory i kształty balonów, takie jak czerwone serce, biały owal czy fioletowa gwiazda. To Ty decydujesz, jak ma wyglądać Twoja balonowa przesyłka!

Oprócz tego, do balonu jesteśmy w stanie dodać karteczkę z dowolną wiadomością od Ciebie dla obdarowanego. Balon jest starannie przymocowany do ciężarka wstążką, co zapobiega „ucieczce” po otwarciu pudełka.

Balony wysyłane pocztą to zaskakująca i niepowtarzalna forma prezentu, która dostarczy mnóstwo uśmiechu oraz zaskoczenia. Jest to także wygodna opcja dla osób, które chciałyby obdarować inną osobę, ale nie mogą tego zrobić osobiście z różnych powodów. Dekorację balonową możesz także odebrać od nas w Świeciu osobiście oraz dostarczyć samodzielnie.

Zamów przesyłkę balonową i zaskocz bliskie Ci osoby jedynym w swoim rodzaju, zjawiskowym upominkiem. Niech każda okazja stanie się zjawiskowa dzięki balonowym niespodziankom!

Potrzebujesz sklepu w Świecie, skąd wyślesz balony do ukochanej osoby? To właśnie MY! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Świecie

Lokalizacja
Adres
aleja Jana Pawła II 1C,
Świecie 86-105
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 15:30 - 18:00
Wtorek: 15:30 - 18:00
Środa: nieczynne
Czwartek: 15:30 - 18:00
Piątek: 15:00 - 18:30
Sobota: 10:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu