Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji Świecie

Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji w Świeciu

Szukasz firmy, która w Świeciu lub okolicach udekoruje dla Ciebie salę weselną, balową, restaurację, hotel czy sklep? Dobrze trafiłeś! Skontaktuj się z nami!

Zapewne planujesz ważne wydarzenie, które zasługuje na równie piękne dekoracje. Oferujemy kompleksową usługę dekoracji sal weselnych, balowych oraz restauracji. Z naszą firmą każda przestrzeń stanie się magicznym, balonowym miejscem!

Nasza propozycja zawiera zarówno eleganckie balony w określonej kolorystyce, jak i wszelkie inne elementy dekoracyjne z wykorzystaniem balonów, które wspólnie stworzą niespotykany klimat na Twoje święto. Miejsce ślubu, dom panny młodej, sala weselna czy restauracja zyskają niepowtarzalny blask, a wszystko dzięki naszej dekoracji.

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, należycie dobierając odpowiednią ilość, wielkość oraz kolorystykę balonów. Tworzymy instalacje jak na przykład: łuki, kolumny czy bramy z balonów, dekoracje balonowe przytwierdzane do ścian, kolumn, sufitów, oraz girlandy organiczne np. nad miejscem siedzenia pary młodej. Działamy w Świeciu i okolicach.

Przykładamy dużą wagę do spełnienia wymagań naszych klientów, dopasowując się do charakteru imprezy, potencjału powierzchni przestrzeni oraz budżetu. Nasza misja to tworzenie dekoracji sal, które zostaną w pamięci gości na długi czas, stanowiąc jednocześnie olśniewające tło do pamiątkowych sesji zdjęciowych.

Wybierz naszą usługę dekoracji sal weselnych, balowych, restauracji i zobacz, jak niewielki szczegół potrafi zmienić otoczenie na zupełnie niezwykłe miejsce. Zadbaj o to, by Twoje wydarzenie było zapamiętane jako niezwykle estetyczne i pełne magii!

GoDan – Balony i Dekoracje Świecie

Lokalizacja
Adres
aleja Jana Pawła II 1C,
Świecie 86-105
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 15:30 - 18:00
Wtorek: 15:30 - 18:00
Środa: nieczynne
Czwartek: 15:30 - 18:00
Piątek: 15:00 - 18:30
Sobota: 10:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu