Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Świecie

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Poszukujesz wyjątkowego prezentu, który połączy efektowność i niespotykaność w Świeciu? Tworzymy personalizowane bukiety oraz dekoracje balonowe, dostosowane do każdego wydarzenia - urodziny, imieniny czy rocznice. Budujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, co ważne każdy bukiet jest realizowany według Twoich wymagań.

Możesz samodzielnie dobrać ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i barwy balonów. Naszym priorytetem jest indywidualność i dopasowanie do Twoich potrzeb, by balonowe bukiety z naszego sklepiku w Świeciu dostarczały niepowtarzalnych doznań. Dekoracje balonowe są nie tylko olśniewające, ale również niespotykane. Dla małej dziewczynki możemy stworzyć bukiet z balonami w kształcie misia czy kota, a dla dorosłego mężczyzny – okazałe balony cyfry, prezentujące wiek solenizanta, otoczone dodatkowymi, należycie dobranymi balonami.

Balony przyczepiamy na kolorystycznie dobranych wstążeczkach, przymocowanych do ciężarków, aby po napompowaniu helem nie odleciały. Tego typu bukiety to dekoracja i upominek w jednym, konkurencyjne dla tradycyjnych wiązanek kwiatów. Swoim niebanalnym wyglądem zdobią wnętrza, a następnie mogą posłużyć jako jedyne w swoim rodzaju tło do familijnych sesji zdjęciowych. Umożliwiamy Ci budowę bukietu, który zadziwi i zachwyci osoby będące na imprezie, pozostając w pamięci na długo.

Potrzebujesz sklepu w Świeciu, gdzie napompujesz balony helem? Lepiej trafić nie mogłeś! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Świecie

Lokalizacja
Adres
aleja Jana Pawła II 1C,
Świecie 86-105
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 15:30 - 18:00
Wtorek: 15:30 - 18:00
Środa: nieczynne
Czwartek: 15:30 - 18:00
Piątek: 15:00 - 18:30
Sobota: 10:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu