Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami Łódź

Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami w Łodzi

Chciałbyś obdarować najbliższą osobę niekonwencjonalnym upominkiem, ale nie jesteś w stanie zrobić tego osobiście? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie - przesyłkę balonową! Oferujemy usługę wysyłki balonów lub bukietu balonów w dużym, specjalnie zrobionym kartonie pod podany adres.

Możliwość indywidualizacji balonów gwarantuje, że każdy upominek będzie indywidualny. Do wyboru masz różne barwy oraz kształty balonów, na przykład czerwone serce, zielony owal czy fioletowa gwiazda. To Ty decydujesz, jak ma wyglądać Twoja balonowa przesyłka!

Oprócz tego, do balonu jesteśmy w stanie dodać bilecik z dowolną wiadomością od Ciebie dla obdarowanego. Balon jest należycie przymocowany do ciężarka wstążką, co zapobiega „odfrunięciu” po otwarciu pudełka.

Balony wysyłane pocztą to kreatywna oraz niebanalna forma prezentu, która dostarczy mnóstwo radości i zaskoczenia. Jest to także wygodna opcja dla osób, które chciałyby obdarować inną osobę, ale nie mogą tego zrobić same z różnych powodów. Dekorację balonową możesz także odebrać w naszym sklepie w Łodzi osobiście i dostarczyć samodzielnie.

Zamów przesyłkę balonową i zaskocz bliskie Ci osoby niepowtarzalnym, pięknym prezentem. Niech każda okazja stanie się niezapomniana dzięki balonowym niespodziankom!

Szukasz miejsca w Łódź, skąd wyślesz balony do ukochanej osoby? Dobrze trafiłeś! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Łódź (Olechów)

Lokalizacja
Adres
ul. Księcia Władysława Opolczyka 17 lokal C8,
Łódź 92-417
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: 10:00 - 18:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu