Personalizacja balonów (napisy na balonach) Stargard

Personalizacja balonów (napisy na balonach) w Stargardzie

Potrzebujesz umieścić swój napis na balonach w Stargard? Dobrze trafiłeś! Podkreśl unikalność każdej chwili dzięki naszej usłudze personalizacji balonów! Dajemy możliwość dodania własnego, krótkiego tekstu na balonie, co stanowi doskonały sposób na realizację nietuzinkowego oraz niespotykanego upominku. Zamów w naszym sklepie balon foliowy napełniony helem, na którym możemy nanieść dowolny napis. Może to być:
  • imię i wiek solenizanta na balonie (np. „Kubuś, 3 urodziny”),
  • określenie uroczystości na balonie („Pierwsza Komunia Święta Małgosi”, „Chrzest Święty Darka”, „Wieczór Panieński”)
  • wyraz, przesłanie na balonie („Gratuluję awansu!”, „To córka!”, „Witaj w domu!”, „Sto lat tato!”, „Kocham Cię Natalio!”),
  • albo jakikolwiek inny napis, który się zmieści na powierzchni balonu.
Twój tekst zostanie wycięty ze specjalnej folii i delikatnie przymocowany do balonu. To gwarantuje precyzję i trwałość napisu na balonie. Balon z helem oraz Twoim własnym napisem to fantastyczny upominek, który na pewno zaskoczy i ucieszy obdarowaną osobę. Dobieramy także barwy i kształt balonu zgodnie z Twoimi preferencjami, by jeszcze bardziej zindywidualizować tę niezwykłą niespodziankę. Złote serce, biały owal, czarna gwiazdka - Ty decydujesz! Nie czekaj, zdecyduj się na personalizację balonów i zaskocz bliską Ci osobę zaskakującym prezentem. Twoje uczucia nabiorą nowego wymiaru dzięki tak osobistemu oraz niezwykłemu upominkowi! Jeśli chcesz zrobić własny napis na balonie w Stargard to tylko u nas! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Stargard (Galeria Starówka)

Lokalizacja
Adres
ul. Bolesława Chrobrego 8/3,
Stargard 73-110
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 21:00
Wtorek: 09:00 - 21:00
Środa: 09:00 - 21:00
Czwartek: 09:00 - 21:00
Piątek: 09:00 - 21:00
Sobota: 09:00 - 21:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu