Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji Stargard

Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji w Stargardzie

Szukasz firmy, która w Stargardzie lub okolicach udekoruje dla Ciebie salę weselną, balową, restaurację, hotel czy sklep? To właśnie MY! Odwiedź nasz sklep!

Zapewne planujesz ważne wydarzenie, które zasługuje na równie wyjątkowe dekoracje. Oferujemy kompleksową usługę dekoracji sal weselnych, balowych i restauracji. Z naszą firmą każda przestrzeń stanie się magicznym, balonowym miejscem!

Nasza propozycja obejmuje zarówno piękne balony w określonej barwie, jak i wszelkie inne elementy dekoracyjne z wykorzystaniem balonów, które razem zbudują niesamowity klimat na Twoje święto. Miejsce ślubu, dom panny młodej, sala weselna czy restauracja zyskają niepowtarzalny blask, a wszystko dzięki naszej usłudze.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, należycie dobierając odpowiednią ilość, wielkość oraz barwę balonów. Montujemy konstrukcje jak na przykład: łuki, kolumny czy bramy z balonów, dekoracje balonowe przytwierdzane do ścian, kolumn, sufitów, oraz girlandy organiczne np. nad miejscem siedzenia pary młodej. Pracujemy w Stargardzie i okolicach.

Przykładamy wielką wagę do spełnienia oczekiwań naszych klientów, dopasowując się do charakteru imprezy, ograniczeń powierzchni sali oraz budżetu. Nasza misja to tworzenie dekoracji sal, które zostaną w pamięci gości na długi czas, stanowiąc jednocześnie jedyne w swoim rodzaju tło do pamiątkowych zdjęć.

Postaw na naszą usługę dekoracji sal weselnych, balowych, restauracji i przekonaj się, jak niewielki szczegół potrafi zmienić otoczenie na całkowicie niezwykłe miejsce. Zadbaj o to, by Twoje święto było pamiętane jako niezwykle estetyczne oraz pełne magii!

GoDan – Balony i Dekoracje Stargard (Galeria Starówka)

Lokalizacja
Adres
ul. Bolesława Chrobrego 8/3,
Stargard 73-110
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 21:00
Wtorek: 09:00 - 21:00
Środa: 09:00 - 21:00
Czwartek: 09:00 - 21:00
Piątek: 09:00 - 21:00
Sobota: 09:00 - 21:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu