Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Stargard

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Potrzebujesz nietuzinkowego prezentu, który połączy piękno oraz awangardowość w Stargardzie? Tworzymy personalizowane bukiety oraz dekoracje balonowe, dostosowane do każdego wydarzenia - urodziny, imieniny czy rocznice. Tworzymy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, warto też podkreślić, że każdy bukiet jest kreowany według Twoich wymagań.

Możesz samodzielnie dobrać ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i kolory balonów. Stawiamy na indywidualność oraz dopasowanie do Twoich wymagań, by balonowe bukiety z naszego sklepiku w Stargardzie dostarczały niepowtarzalnych przeżyć. Dekoracje balonowe są nie tylko niepowtarzalne, ale także zaskakujące. Dla małej dziewczynki możemy zbudować bukiet z balonami w kształcie pieska czy serduszka, a dla dorosłego mężczyzny – ogromne balony cyfry, symbolizujące wiek solenizanta, uzupełnione dodatkowymi, odpowiednio dobranymi balonami.

Balony przyczepiamy na kolorystycznie dobranych wstążkach, przymocowanych do ciężarków, by po napompowaniu helem nie odleciały. Tego typu bukiety to dekoracja i prezent w jednym, konkurencyjne dla popularnych wiązanek kwiatów. Swoim niebanalnym wyglądem zdobią wnętrza, a później mogą posłużyć jako unikalne tło do familijnych sesji zdjęciowych. Umożliwiamy Ci realizację bukietu, który zadziwi i zachwyci Twoją rodzinę, pozostając we wspomnieniach na lata.

Poszukujesz miejsca w Stargardzie, gdzie napompujesz balony helem? To właśnie MY! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Stargard (Galeria Starówka)

Lokalizacja
Adres
ul. Bolesława Chrobrego 8/3,
Stargard 73-110
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 21:00
Wtorek: 09:00 - 21:00
Środa: 09:00 - 21:00
Czwartek: 09:00 - 21:00
Piątek: 09:00 - 21:00
Sobota: 09:00 - 21:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu