Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami Stargard

Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami w Stargardzie

Chciałbyś obdarować najbliższą osobę oryginalnym prezentem, ale nie jesteś w stanie zrobić tego osobiście? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - przesyłkę balonową! Oferujemy usługę wysyłki balonów lub bukietu balonów w dużym, specjalnie zrobionym kartonie pod podany adres.

Możliwość personalizacji balonów gwarantuje, że każdy upominek będzie unikalny. Do wyboru masz różne kolory oraz kształty balonów, takie jak czerwone serce, niebieski owal czy fioletowa gwiazda. To Ty decydujesz, jak ma wyglądać Twoja balonowa przesyłka!

Oprócz tego, do balonu jesteśmy w stanie dodać karteczkę z dowolną wiadomością od Ciebie dla obdarowanej osoby. Balon jest należycie przymocowany do ciężarka tasiemką, co zapobiega „ucieczce” po otwarciu pudełka.

Balony wysyłane pocztą to zaskakująca oraz jedyna w swoim rodzaju forma upominku, która dostarczy mnóstwo radości i zaskoczenia. Jest to także wygodna opcja dla osób, które chciałyby obdarować inną osobę, ale nie mogą tego zrobić osobiście z różnych powodów. Dekorację balonową możesz również odebrać w naszym sklepie w Stargardzie osobiście oraz dostarczyć samodzielnie.

Zamów przesyłkę balonową i zaskocz bliskie Ci osoby niepowtarzalnym, cudownym prezentem. Niech każda okazja stanie się niezapomniana dzięki balonowym niespodziankom!

Poszukujesz sklepu w Stargard, skąd wyślesz balony do ukochanej osoby? To właśnie MY! Odwiedź nasz sklep!

GoDan – Balony i Dekoracje Stargard (Galeria Starówka)

Lokalizacja
Adres
ul. Bolesława Chrobrego 8/3,
Stargard 73-110
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 21:00
Wtorek: 09:00 - 21:00
Środa: 09:00 - 21:00
Czwartek: 09:00 - 21:00
Piątek: 09:00 - 21:00
Sobota: 09:00 - 21:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu