Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Świnoujście

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Poszukujesz nietuzinkowego upominku, który połączy magię i awangardowość w Świnoujściu? Budujemy personalizowane bukiety i dekoracje balonowe, dostosowane do każdego święta - urodziny, imieniny czy rocznice. Przygotowujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, co ważne każdy bukiet jest przygotowywany według Twoich wytycznych.

Możesz samodzielnie określić ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i barwy balonów. Naszym priorytetem jest indywidualność i dopasowanie do Twoich oczekiwań, by balonowe bukiety z naszego sklepiku w Świnoujściu dostarczały niepowtarzalnych doznań. Dekoracje balonowe są nie tylko niepowtarzalne, ale również oryginalne. Dla małej dziewczynki jesteśmy w stanie zbudować bukiet z balonami w kształcie jednorożca czy serca, a dla dorosłego mężczyzny – okazałe balony cyfry, symbolizujące wiek solenizanta, udekorowane innymi, należycie dobranymi balonami.

Balony mocujemy na kolorystycznie dobranych wstążeczkach, przymocowanych do ciężarków, aby po wypełnieniu helem nie odfrunęły. Tego typu bukiety to dekoracja i upominek w jednym, konkurencyjne dla tradycyjnych wiązanek kwiatów. Swoim efektownym wyglądem zdobią wnętrza, a później mogą posłużyć jako unikalne tło do familijnych zdjęć. Umożliwiamy Ci kreację bukietu, który zadziwi i zachwyci Twoją rodzinę, pozostając we wspomnieniach na lata.

Potrzebujesz sklepu w Świnoujściu, gdzie napompujesz balony helem? Lepiej trafić nie mogłeś! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Świnoujście

Lokalizacja
Adres
ul. Markiewicza róg ul. Wielkopolskiej,
Świnoujście 72-600
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 11.12 - 16:30
Wtorek: 11.12 - 16:30
Środa: 11.12 - 16:30
Czwartek: 11.12 - 16:30
Piątek: 11.12 - 16:30
Sobota: 10:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu