Dekoracje balonowe na śluby, baby shower, chrzest, komunie, inne… Świnoujście

Dekoracje balonowe na śluby, baby shower, chrzest, komunie w Świnoujściu

Świętowanie najważniejszych momentów życia wymaga niepowtarzalnego otoczenia. Nasza usługa tworzenia dekoracji balonowych idealnie wpisuje się w ten trend, dodając blasku każdej uroczystości - od ślubu oraz wesela, przez Baby Shower, Chrzest Święty, Pierwszą Komunię Świętą, aż po Dzień Matki, Ojca, Babci, Dziadka czy romantyczne Walentynki.

Zbudujemy dla Ciebie bukiet balonowy na indywidualne zlecenie, dokładnie dopasowany do charakteru danego wydarzenia. Możesz zdecydować, z ilu i jakich balonów będzie składała się Twoja dekoracja, określając również ich kształty oraz kolory. W naszym sklepu w Świnoujściu także pompujemy balony helem!

Na ślubie zachwycą wiązanki z białych balonów ze złotymi akcentami, natomiast na rocznicę ślubu - czerwone balony w kształcie serc. Każdy balon zostanie przymocowany do ciężarka za pomocą kolorystycznie dobranej wstążki, co zapobiega „odfrunięciu” balonów po ich napompowaniu helem.

Dekoracje balonowe to nie tylko olśniewający dodatek do wystroju, ale także prezent, który z powodzeniem rywalizuje z tradycyjnymi bukietami kwiatów. Uwiecznione na fotografiach, stanowią niezwykłą pamiątkę tych jedynych w swoim rodzaju chwil.

Zamów u nas dekoracje balonowe pompowane helem i dodaj swojej uroczystości zjawiskowego klimatu. Niech każda okazja będzie nie tylko jedyna w swoim rodzaju, ale i niezapomniana!

Poszukujesz miejsca w Świnoujściu , gdzie napompujesz balony helem i stworzysz przepiękną wiązankę balonów na Twoją uroczystość? To właśnie MY! Odwiedź nasz sklep!

GoDan – Balony i Dekoracje Świnoujście

Lokalizacja
Adres
ul. Markiewicza róg ul. Wielkopolskiej,
Świnoujście 72-600
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 11.12 - 16:30
Wtorek: 11.12 - 16:30
Środa: 11.12 - 16:30
Czwartek: 11.12 - 16:30
Piątek: 11.12 - 16:30
Sobota: 10:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu