Personalizacja balonów (napisy na balonach) Wolin

Personalizacja balonów (napisy na balonach) w Wolinie

Pragniesz nanieść swój napis na balonach w Wolin? Dobrze trafiłeś! Podkreśl wyjątkowość każdej chwili dzięki naszej usłudze personalizacji balonów! Dajemy możliwość dodania własnego, krótkiego tekstu na balonie, co stanowi idealny sposób na realizację wyjątkowego i oryginalnego prezentu. Zamów u nas balon foliowy napełniony helem, na którym możemy nanieść dowolny napis. Może to być:
  • imię i numeracja urodzin solenizanta na balonie (np. „Szymon, 3 urodziny”),
  • określenie uroczystości na balonie („Pierwsza Komunia Święta Małgosi”, „Chrzest Święty Damiana”, „Wieczór Panieński”)
  • wyraz, hasło na balonie („Gratuluję podwyżki!”, „To córka!”, „Witaj w domu!”, „Sto lat mamo!”, „Kocham Cię Agnieszko!”),
  • albo jakikolwiek inny napis, który się zmieści na powierzchni balonu.
Twój tekst zostanie wycięty ze specjalnej folii i delikatnie przyklejony do balonu. To gwarantuje precyzję i trwałość napisu na balonie. Balon z helem i Twoim własnym napisem to fantastyczny prezent, który na pewno zadziwi i ucieszy obdarowaną osobę. Dobieramy także kolor oraz kształt balonu zgodnie z Twoimi preferencjami, by jeszcze bardziej zindywidualizować tę niezwykłą niespodziankę. Czerwone serce, srebrny owal, czarna gwiazda - Ty decydujesz! Nie czekaj, zdecyduj się na personalizację balonów i zaskocz bliską Ci osobę oryginalnym upominkiem. Twoje uczucia nabiorą nowego wymiaru dzięki tak osobistemu oraz niecodziennemu upominkowi! Jeśli potrzebujesz zrobić własny napis na balonie w Wolin to tylko u nas! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Wolin

Lokalizacja
Adres
ul. Rynek 4,
Wolin 72-510
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 11:00 - 17:00
Wtorek: 11:00 - 17:00
Środa: 11:00 - 17:00
Czwartek: 11:00 - 17:00
Piątek: 11:00 - 17:00
Sobota: 10:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu