Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Wolin

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Potrzebujesz wyjątkowego prezentu, który połączy estetykę oraz kreatywność w Wolinie? Oferujemy personalizowane bukiety i dekoracje balonowe, dostosowane do każdego święta - urodziny, imieniny czy rocznice. Budujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, warto też podkreślić, że każdy bukiet jest realizowany według Twoich oczekiwań.

Możesz samodzielnie dobrać ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i barwy balonów. Stawiamy na indywidualność i dopasowanie do Twoich potrzeb, by balonowe bukiety z naszego sklepiku w Wolinie dostarczały niepowtarzalnych przeżyć. Dekoracje balonowe są nie tylko olśniewające, ale również niekonwencjonalne. Dla małej dziewczynki jesteśmy w stanie stworzyć bukiet z balonami w kształcie pieska czy kotka, a dla dorosłego mężczyzny – ogromne balony cyfry, symbolizujące wiek solenizanta, otoczone innymi, należycie dobranymi balonami.

Balony mocujemy na kolorystycznie dobranych tasiemkach, przymocowanych do ciężarków, by po napompowaniu helem nie odfrunęły. Tego typu bukiety to dekoracja i upominek w jednym, konkurencyjne dla tradycyjnych wiązanek kwiatów. Swoim efektownym wyglądem zdobią pomieszczenia, a następnie mogą posłużyć jako jedyne w swoim rodzaju tło do familijnych sesji zdjęciowych. Umożliwiamy Ci kreację bukietu, który zaskoczy i zachwyci Twoją rodzinę, pozostając w pamięci na długo.

Potrzebujesz sklepu w Wolinie, gdzie napompujesz balony helem? Lepiej trafić nie mogłeś! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Wolin

Lokalizacja
Adres
ul. Rynek 4,
Wolin 72-510
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 11:00 - 17:00
Wtorek: 11:00 - 17:00
Środa: 11:00 - 17:00
Czwartek: 11:00 - 17:00
Piątek: 11:00 - 17:00
Sobota: 10:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu