Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji Wolin

Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji w Wolinie

Szukasz firmy, która w Wolinie lub okolicach udekoruje dla Ciebie salę weselną, balową, restaurację, hotel czy sklep? To właśnie MY! Zadzwoń do nas!

Zapewne planujesz ważne wydarzenie, które zasługuje na równie wyjątkowe dekoracje. Oferujemy kompleksową usługę dekoracji sal weselnych, balowych oraz restauracji. Z nami każda przestrzeń stanie się magicznym, balonowym miejscem!

Nasza propozycja zawiera zarówno piękne balony w określonej barwie, jak i wszelkie inne elementy dekoracyjne z wykorzystaniem balonów, które wspólnie zbudują niepowtarzalny klimat na Twoje wydarzenie. Miejsce ślubu, dom panny młodej, sala weselna czy restauracja zyskają niezwykły blask, a wszystko dzięki naszej usłudze.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, starannie dobierając odpowiednią ilość, wielkość oraz kolorystykę balonów. Przygotowujemy konstrukcje jak na przykład: łuki, kolumny czy bramy z balonów, dekoracje balonowe przytwierdzane do ścian, kolumn, sufitów, oraz girlandy organiczne np. nad miejscem siedzenia pary młodej. Działamy w Wolinie i okolicach.

Przykładamy dużą wagę do spełnienia potrzeb naszych klientów, dopasowując się do charakteru imprezy, wymagań powierzchni sali oraz budżetu. Nasza misja to tworzenie dekoracji sal, które zostaną w pamięci gości na długi czas, stanowiąc jednocześnie efektowne tło do pamiątkowych zdjęć.

Zdecyduj się na naszą usługę dekoracji sal weselnych, balowych, restauracji i zobacz, jak niewielki detal potrafi zmienić otoczenie na całkowicie niezwykłe miejsce. Zadbaj o to, by Twoje wydarzenie było wspominane jako niezwykle estetyczne oraz pełne magii!

GoDan – Balony i Dekoracje Wolin

Lokalizacja
Adres
ul. Rynek 4,
Wolin 72-510
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 11:00 - 17:00
Wtorek: 11:00 - 17:00
Środa: 11:00 - 17:00
Czwartek: 11:00 - 17:00
Piątek: 11:00 - 17:00
Sobota: 10:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu