Dekoracje balonowe na śluby, baby shower, chrzest, komunie, inne… Wolin

Dekoracje balonowe na śluby, baby shower, chrzest, komunie w Wolinie

Świętowanie ważnych momentów życia wymaga niebanalnego otoczenia. Nasza usługa tworzenia dekoracji balonowych doskonale wpisuje się w ten trend, dodając blasku każdej uroczystości - od ślubu oraz wesela, przez Baby Shower, Chrzest Święty, Pierwszą Komunię Świętą, aż po Dzień Matki, Ojca, Babci, Dziadka czy romantyczne Walentynki.

Przygotowujemy dla Ciebie bukiet balonowy na indywidualne zamówienie, dokładnie dopasowany do charakteru danego wydarzenia. Możesz zdecydować, z ilu oraz jakich balonów będzie składała się Twoja dekoracja, dobierając także ich kształty i barwy. W naszym sklepiku w Wolinie także pompujemy balony helem!

Na Chrzcie zachwycą wiązanki z białych balonów ze złotymi akcentami, natomiast na Walentynki - czerwone balony w kształcie serc. Każdy balon może być przymocowany do ciężarka za pomocą kolorystycznie dobranej wstążeczki, co zapobiega „odfrunięciu” balonów po ich napełnieniu helem.

Dekoracje balonowe to nie tylko niebanalny dodatek do wystroju, ale także upominek, który z powodzeniem rywalizuje z popularnymi bukietami kwiatów. Uwiecznione na fotografiach, stanowią niezwykłą pamiątkę tych wyjątkowych chwil.

Zamów w naszym sklepie dekoracje balonowe pompowane helem i dodaj swojej uroczystości niezwykłego charakteru. Niech każda okazja będzie nie tylko zjawiskowa, ale także niezapomniana!

Potrzebujesz sklepu w Wolinie , gdzie napompujesz balony helem i stworzysz przepiękną wiązankę balonów na Twoją uroczystość? To właśnie MY! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Wolin

Lokalizacja
Adres
ul. Rynek 4,
Wolin 72-510
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 11:00 - 17:00
Wtorek: 11:00 - 17:00
Środa: 11:00 - 17:00
Czwartek: 11:00 - 17:00
Piątek: 11:00 - 17:00
Sobota: 10:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu