Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami Wolin

Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami w Wolinie

Chciałbyś obdarować najbliższą osobę nietuzinkowym upominkiem, ale nie jesteś w stanie zrobić tego osobiście? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie - przesyłkę balonową! Oferujemy usługę wysyłki balonów lub bukietu balonów w dużym, specjalnie przygotowanym kartonie pod podany adres.

Możliwość indywidualizacji balonów gwarantuje, że każdy prezent będzie unikalny. Do wyboru masz różne barwy i kształty balonów, na przykład złote serce, biały owal czy różowo-złota gwiazda. To Ty decydujesz, jak ma wyglądać Twoja balonowa przesyłka!

Dodatkowo, do balonu jesteśmy w stanie dodać bilecik z dowolną wiadomością od Ciebie dla obdarowanego. Balon jest odpowiednio przymocowany do ciężarka tasiemką, co zapobiega „ucieczce” po otwarciu pudełka.

Balony wysyłane pocztą to zaskakująca oraz jedyna w swoim rodzaju forma niespodzianki, która dostarczy mnóstwo radości oraz zaskoczenia. Jest to również wygodna opcja dla osób, które chciałyby obdarować inną osobę, ale nie mogą tego zrobić osobiście z różnych powodów. Dekorację balonową możesz także odebrać w naszym sklepie w Wolinie osobiście i dostarczyć samodzielnie.

Zamów przesyłkę balonową i zaskocz bliskie Ci osoby niepowtarzalnym, olśniewającym upominkiem. Niech każda okazja stanie się zjawiskowa dzięki balonowym niespodziankom!

Poszukujesz miejsca w Wolin, skąd wyślesz balony do ukochanej osoby? To właśnie MY! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Wolin

Lokalizacja
Adres
ul. Rynek 4,
Wolin 72-510
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 11:00 - 17:00
Wtorek: 11:00 - 17:00
Środa: 11:00 - 17:00
Czwartek: 11:00 - 17:00
Piątek: 11:00 - 17:00
Sobota: 10:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu